Твердопаливний котел Majak KTP 16 ECO MANUAL 16 кВт
Majak KTP 16 ECO MANUAL 16 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:16 кВт, площа ~ 128 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 138 мм
Всі характеристики
Характеристики KTP 16 ECO MANUAL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Majak KTP 16 ECO MANUAL 16 кВт
Твердопаливний котел Маяк КТР 16 EKO MANUAL | 47 850 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Маяк КТР-16 ECO MANUAL | 45 138 грн. |
Твердопаливний котел Маяк КТР 16 EKO MANUAL. 30 | 61 248 грн. |
Додаткові функції і можливості опалювального котла Majak KTP 16 ECO MANUAL:
- Електронне управління і вентилятор наддуву
- Розхід антрациту – 2.0 кг/годину
Модификації Majak KTP 16 ECO MANUAL
Ціни на Majak KTP 16 ECO MANUAL |
---|---|---|---|---|
Majak KTP 16 ECO MANUAL 16 кВт | від 45 138 грн. | 3 пропозиції | ||
Majak KTP 20 ECO MANUAL 20 кВт | від 49 542 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak KTP 25 ECO MANUAL 25 кВт | від 54 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak KTP 30 ECO MANUAL 30 кВт | від 59 706 грн. | 1 пропозиція | ||
Majak KTP 40 ECO MANUAL 40 кВт | від 64 266 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak KTP 50 ECO MANUAL 50 кВт | від 86 334 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak KTP 75 ECO MANUAL 75 кВт | від 129 846 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak KTP 95 ECO MANUAL 95 кВт | від 161 328 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →