Клавіатура
Motospeed CK104 Blue Switch (mtck104mb)
Відео 23Фото 2 |
Motospeed CK104 Blue Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motospeed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motospeed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motospeed CK104 Blue Switch
Усі ціни 11 →Motospeed CK104 USB Outemu Blue, RGB ENG, UKR, RUS Silver (mtck104cmb) | 2 090 грн. |
Клавіатура дротова Motospeed CK104 USB Outemu Blue, RGB ENG, UKR, RUS Silv | 1 760 грн. |
Клавіатура Motospeed CK104 Outemu Blue RGB Silver (mtck104cmb) | 2 477 грн. |
Клавіатура Motospeed CK104 Outemu Blue RGB Silver (mtck104cmb) | 2 083 грн. |
Клавіатура Motospeed CK104 Outemu Blue RGB (mtck104cmb) | 2 446 грн. |
ще 6 пропозицій
3 0 0 1 |
Не раджу до покупки Металевий корпус якість свитчів, металевий гул від пластини, тонкі кейкапи (0.44-0.52 мм) Дуже довго придивлявся до покупки механічної клавіатури в подарунок. Дивився бюджетну механіку для проби. За співвідношенням ціна-якість максимально рекомендували саме цю модель. За підсумками купівлі, через рівне гарантійний термін (на 15 день), перестала працювати основна клавіша 2, а також спрацьовування через раз А (Ф). Відправив на гарантійний ремонт через магазин покупки до сервісного центру саме MOTOSPEED. Повернули клавіатуру через 2 тижні і при першому ж запуску я помітив синій світлодіод, що вигорів, на одній з клавіш, а також невирішену проблему з A(Ф). Знову відправивши клавіатуру мені ВІДМОВИЛИ в ремонті, посилаючись на НЕ ГАРАНТІЙНИЙ випадок. Після чого мої нерви здали і я вирішив полагодити самостійно. Якщо коротко, то всі шліци гвинтів кріплень були стерті, при зворотному складанні клавіатур був пошкоджений провід (перевірити ремонт раніше я не міг, тому що злетіла б гарантія) і після діагностики виявили перебиті доріжки. P.s. на 2 місяці також відмовили клавіші r та S Ярослав Яровой: користуюся Motospeed CK104 Blue Switch кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →