Умивальник Ravak Natural 500 500 мм (XJO01250000)
Фото 6 |
Ravak Natural 500 |
|
Необхідно використовувати нерухомий злив для умивальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Natural 500 500 мм
Умивальник Ravak Natural 500 XJO01250000 | 8 686 грн. |
Умывальник Ravak Natural 500 XJO01250000 | 9 503 грн. |
Умывальник Ravak Natural 500 без перелива, белый XJO01250000 | 8 686 грн. |
Умивальник NATURAL 500, RAVAK (XJO01250000) | 9 503 грн. |
Модификації Ravak Natural 500
Ціни на Ravak Natural 500 |
---|---|---|---|---|
Ravak Natural 500 500 мм | від 8 686 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Natural 800 800 мм | від 12 280 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Natural Duo 1200 1200 мм | від 13 662 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →