Литий диск RC Design RC-30 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
Відео 2Фото 5 | від 7 602 до 9 801 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 7x17/5x120 ET55 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
Сортувати
RC Design RC-30 (7J x 17 5x120 ET55 DIA65.1) Silver На замовлення з Європи | 9 379 грн. |
RC Design RC30 R17 W7 PCD5x120 ET55 DIA65.1 Black Gloss RC30TECE701755V4SG | 8 719 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x120 ET55 DIA65.1 Black) | 9 464 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x120 ET55 DIA65.1) Black На замовлення з Європи. | 9 088 грн. |
RC Design RC30 R17 W7 PCD5x120 ET55 DIA65.1 Silver rim387RC Design | 8 405 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі