Оперативна пам'ять Silicon Power DDR3 1x4Gb SP004GLLTU160N02
Відео 5 |
Silicon Power SP004GLLTU160N02 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power DDR3 1x4Gb SP004GLLTU160N02
Усі ціни 17 →Память Silicon Power 4 GB DDR3L 1600 MHz (SP004GLLTU160N02) SP004GLLTU160N | 515 грн. |
Оперативна пам'ять Silicon Power DDR3L 1x4GB (SP004GLLTU160N02) SP004GLLTU | 419 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Silicon Power (SP004GLLTU1 | 417 грн. |
Silicon Power Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Silicon Powe | 417 грн. |
Silicon Power Silicon Power DDR3 4GB (SP004GLLTU160N02) sp004glltu160n02 | 417 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power DDR3 1x4Gb
Ціни на Silicon Power DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR3 1x4Gb SP004GBLTU160N02 | від 366 грн. | 13 пропозицій | ||
Silicon Power DDR3 1x4Gb SP004GLLTU160N02 | від 366 грн. | 17 пропозицій | ||
Silicon Power DDR3 1x4Gb SP004GBLTU160N01 | від 486 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →