Умивальник Simas Flow FL 03 1150 мм
Фото 3 |
Simas Flow FL 03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Flow FL 03 1150 мм
Раковина підвісна Simas Flow 115 х 50 см FL03 | 12 586 грн. |
Раковина керамічна 115 см Simas Flow (FL 03) | 9 469 грн. |
Умывальник подвесной Simas Flow 115x50 FL03 | 14 355 грн. |
Раковина підвісна Simas Flow FL03 | 12 921 грн. |
Модификації Simas Flow FL 03
Ціни на Simas Flow FL 03 |
---|---|---|---|---|
Simas Flow FL 01 690 мм | від 7 568 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 02 885 мм | від 8 202 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 03 1150 мм | від 9 469 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →