Литий диск Team Dynamics Pro Race 1.2 8x18/5x112 ET40 DIA73,1
Відео 2Фото 5 | від 14 957 до 19 075 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Team Dynamics Pro Race 1.2 16
Характеристики
Team Dynamics Pro Race 1.2 8x18/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Dynamics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Dynamics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Team Dynamics Pro Race 1.2 8x18/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
TEAM DYNAMICS PRO RACE 1.2 Gloss-Black (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA73.1) | 16 099 грн. |
Team Dynamics Pro Race 1.2 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA73.1 Silver 5S288040511 | 17 707 грн. |
Team Dynamics Pro Race 1.2 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA73.1 Silver | 18 322 грн. |
TEAM DYNAMICS PRO RACE 1.2 Racing-Black (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA73.1) | 16 099 грн. |
Team Dynamics Pro Race 1.2 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA73.1 Gloss Black 5K2880 | 18 434 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі