Набір інструментів TOPTUL GAAA1202
TOPTUL GAAA1202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAA1202
Усі ціни 9 →Набор накидных ключей угол 45° 6-32 мм Toptul GAAA1202 12 шт | 3 484 грн. |
Набор ключей накидных Toptul (угол 45°) 12ед. (GAAA1202) | 3 484 грн. |
Набір накидних ключів TOPTUL 6-32мм кут 45° 12шт (GAAA1202) | 3 484 грн. |
Набір ключів Toptul 6-32 мм (кут 45 °) 12 ін. (GAAA1202) | 3 484 грн. |
Набор ключей накидных 6-32 мм TOPTUL (угол 45°) 12ед. GAAA1202 GAAA1202 | 3 484 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GAAA1202:
- Розміри: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →