Набір інструментів TOPTUL GCAD2602
TOPTUL GCAD2602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD2602
Усі ціни 19 →Набор инструментов 1/2" TopTul в кейсе 26 шт GCAD2602 | 3 648 грн. |
Набор инструмента Toptul 1/2" 26ед. 12PT (GCAD2602) | 3 648 грн. |
Набір головок торцевих TOPTUL квадрат 1/2" 26шт (GCAD2602) | 3 648 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GCAD2602 | 3 648 грн. |
Набір інструментів Toptul 1/2" 26од. (12-гр.) (GCAD2602) | 3 654 грн. |
ще 14 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель GCAD2601 — торцеві голівки 6-гранні
- Модель GCAD2602 — торцеві голівки 12-гранні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →