Литий диск ZF TL0423 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
Фото 4 | від 6 201 до 7 590 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ZF TL0423 1
Характеристики
ZF TL0423 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL0423 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF TL0423 R18 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (MBF) 1001120316 | 6 447 грн. |
ZF TL0423 7x18 5x114.3 ET45 DIA67.1 MBF | 6 821 грн. |
ZF TL0423 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET45 MBF | 6 386 грн. |
ZF TL0423 (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) MBF | 6 624 грн. |
Диски ZF TL0423 7x18 5x114,3 ET45 DIA67,1 (MBF) | 6 201 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі