Зарядная станция 2E 2E-OPS-1200
Видео 1Фото 8 |
2E 2E-OPS-1200 |
|
Портативная электростанция, допускающая работу с подключениями суммарной мощностью до 1200 Вт. В режиме пуска силовых агрегатов инструмента и бытовой техники модель выдерживает краткосрочные нагрузки до 2400 Вт (в течение 1 сек.). В сердце прибора установлена литий-ионная аккумуляторная батарея ёмкостью 1080 Вт*ч. 2E 2E-OPS-1200 имеет в оснащении две розетки на 230 В с чистой синусоидой переменного тока на выходе, четыре полноразмерных USB-порта (два из них поддерживают быструю зарядку мощностью 18 Вт), два разъёма USB type C с поддержкой Power Delivery (100 Вт), авторозетку 12 В / 10 А, трио DC-выходов на 12 В, силовой разъём Anderson port.
Параллельно с автономным питанием техники модель может использоваться в амплуа «бесперебойника» со временем переключения потребителей на энергоснабжение от встроенной батареи за 10 мс. Зарядка аккумулятора устройства возможна от бытовой электросети либо же от солнечных панелей (докупаются отдельно). В переднюю панель электростанции встроен большой информативный экран, на самой верхотуре лицевой стороны корпуса размещается LED-подсветка, а в верхнюю площадку корпуса прибора вмонтировали зону для беспроводной зарядки гаджетов мощностью 15 Вт. Ручки для удобства переноски портативной зарядной станции размещены по бокам 11.6-килограммового корпуса.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог 2E 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели 2E.
Купить 2E 2E-OPS-1200
2Е 1200W (2E-OPS-1200) офіційна гарантія 12 мiс | 28 499 грн. |
Зарядна станція 2Е OPS-1200, 1080 Вт/год, 1200 Вт 2E-OPS-1200 | 28 998 грн. |
2Е 1200W (2E-OPS-1200) суперсоотношение цена-качество | 28 499 грн. |
Тиха робота, тихі кулери, гарна збірка, багато роз'ємів, "швидка" зарядка PD + DC до 268 ват (з 0 до 90 менше 4 годин), гарний кдд 85-90% Не працює повноцінно як ДБЖ Volodymyr Bolshakov: пользуюсь 2E 2E-OPS-1200 менее месяца |
Користуюсь 2 дні і напишу про найголовніше. У мене модель яка зроблена 12.2022. Є дві модифікації станції, одна має акумулятор 300Ah@3.6v та інша 50Ah@21.6v без фунції ДБЖ, у мене остання.
Кулери не дуже шумні. При зарядці не працюють, при середньому навантаженні у 100w на 1 розетку вмикаються короткочасно (до 1-2 хвилин кожні 25хв). По інструкції при навантажені більше 150w будуть працювати завжди.
Інструкція яка у мене відрізняється від тієї що на офіційному сайт - відсутня сторінка про ДБЖ. При одночасній зарядці та користуванні станцією через розетку, зарядка може або дуже сильно просісти (до 15w) або взагалі відімкнутися. Майте на увазі при покупці що функції дбж може не бути.
Єдиний варіант зробити аналог ДБЖ це зарядити станцію поки нею не користуєтесь до 100%. Після підключити до неї пристрої, коли пропаде світло пристрої не відключаються. Коли світло подадуть назад, треба відключити все від станції та залишити на зарядці (тільки так вона може взяти 168w або 268w з розетки).
Зарядка станції у мене з PD 65w + комплектне зарядне на 168w з 0% до 90% зайняла 4 години. Після десь 85% заряду PD відмикається, і заряд йде тільки з комплектного зарядного.
ККД заміряв на око, при середніх 90w навантаження виходить десь 85-90%.