Зарядна станція 2E 2E-OPS-1200
Відео 1Фото 8
Очікується у продажу
Портативна електростанція, що допускає роботу з підключення сумарною потужністю до 1200 Вт. У режимі пуску силових агрегатів інструменту та побутової техніки модель витримує короткострокові навантаження до 2400 Вт (протягом 1 сек.). У серці приладу встановлено літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 1080 Вт*год. 2E 2E-OPS-1200 має в оснащенні дві розетки на 230 В з чистою синусоїдою змінного струму на виході, чотири повнорозмірні USB-порти (два з них підтримують швидку зарядку потужністю 18 Вт), два роз'єми USB type C з підтримкою Power Delivery (100 Вт), авторозетку 12 В/10 А, тріо DC-виходів на 12 В, силовий роз'єм Anderson port. Паралельно з автономним живленням техніки модель може використовуватися в амплуа безперебійника з часом перемикання споживачів на енергопостачання від вбудован...ої батареї за 10 мс. Заряджання акумулятора пристрою можливе від побутової електромережі або сонячних панелей (докупаються окремо). У передню панель електростанції вбудований великий інформативний екран, на самій верхотурі лицьової сторони корпусу розміщується LED-підсвічування, а у верхній майданчик корпусу приладу вмонтували зону для зарядки бездротової гаджетів потужністю 15 Вт. Ручки для зручності перенесення портативної зарядної станції розміщені з боків 11.6 кілограмового корпусу.
в списокмої списки
2E 2E-OPS-1200
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1200 Вт
Пікова потужність2400 Вт / 1 сек / 1300 Вт – 10 сек /
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.1А
10.5 Вт
USB-A (швидка зарядка)2 шт.
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
5 A
100 Вт
Бездротова зарядка1 зона 15 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A (2 шт) /
DC вихід3 шт DC5521 (12 В / 10 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід1 шт DC7909 (5 – 28 В / 6 А)
Anderson port18В / 6А / 120 Вт (max)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLi-Ion
Час зарядки (розетка) 385 хв
Час зарядки (сонячна панель) 540 хв
Потужність зарядки (розетка)168 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)120 Вт
Загальне
Блок живленнязовнішній
Дисплей
Підсвічування / 4 режими /
Ручка для перенесення
Габарити338x245x247 мм
Вага11.6 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2022
Потужність бездротової зарядки для Android – 15 Вт, а для iPhone – 7.5 Вт. Порт Anderson тільки для сонячних панелей
Портативна електростанція, що допускає роботу з підключення сумарною потужністю до 1200 Вт. У режимі пуску силових агрегатів інструменту та побутової техніки модель витримує короткострокові навантаження до 2400 Вт (протягом 1 сек.). У серці приладу встановлено літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 1080 Вт*год. 2E 2E-OPS-1200 має в оснащенні дві розетки на 230 В з чистою синусоїдою змінного струму на виході, чотири повнорозмірні USB-порти (два з них підтримують швидку зарядку потужністю 18 Вт), два роз'єми USB type C з підтримкою Power Delivery (100 Вт), авторозетку 12 В/10 А, тріо DC-виходів на 12 В, силовий роз'єм Anderson port.
Паралельно з автономним живленням техніки модель може використовуватися в амплуа безперебійника з часом перемикання споживачів на енергопостачання від вбудованої батареї за 10 мс. Заряджання акумулятора пристрою можливе від побутової електромережі або сонячних панелей (докупаються окремо). У передню панель електростанції вбудований великий інформативний екран, на самій верхотурі лицьової сторони корпусу розміщується LED-підсвічування, а у верхній майданчик корпусу приладу вмонтували зону для зарядки бездротової гаджетів потужністю 15 Вт. Ручки для зручності перенесення портативної зарядної станції розміщені з боків 11.6 кілограмового корпусу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Динаміка цін на 2E 2E-OPS-1200
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Рекомендую до покупки, якщо повноцінна функція ДБЖ не потрібна
Скоро зима і більшість обирає зарядну станцію.
КПД замірявши на око, при середніх 90w навантаження виходить десь 85-90%.