Зарядна станція Allpowers R3500 + 3AP-SF-100
 | Товар застарів Комплектація: з сонячною панеллю; Номінальна потужність (Вт): 3500; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 15; Розеток (230 В) (шт.): 4; USB-A: Кількість (шт.): 2; Сила струму: 5В/2.4А; Потужність (Вт): 12; USB-A (швидка зарядка): Кількість: 2 |
Allpowers R3500 + 3AP-SF-100 багато розетокUSB-C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60AndersonLiFePO4 зарядна станція з сонячною панеллю 100 Вт з сонячною панеллю 100 Вт з сонячною панеллю 140 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 280 Вт з сонячною панеллю 300 Вт з сонячною панеллю 300 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 420 Вт з сонячною панеллю 560 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1600 Вт з сонячною панеллю 1800 Вт з сонячною панеллю 2400 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
У комплекті 3 гнучкі сонячні панелі по 100 Вт.