Набор инструментов Apro 251494 (052084)
Фото 20 |
Apro 251494 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apro 251494
Все цены 8 →Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою CrV 1/4, 1/2 (90т) (94ш | 3 490 грн. |
Набір інструментів 94 предмети 1/2-1/4" APRO 251494 | 3 750 грн. |
Набір інструменту Apro 1/4" x 1/2" 94ед (251494) | 3 762 грн. |
Набір інструментів APRO (251494) 90Т/2 тріскачки ?/? + 94 насадки | 3 182 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих APRO з тріскачкою CrV 1/4, 1/2 (90Т) | 3 498 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →