Набір інструментів Intertool ET-6082
Відео 2Фото 6 |
Intertool ET-6082 |
|
Інструменти в наборі ET-6082 виготовлені з хром-ванадієвої сталі, в наборі ET-6082SP із загартованої інструментальної вуглецевої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6082
Усі ціни 20 →Набір інструментів Intertool ET-6082 82шт | 2 699 грн. |
Профессиональный набор инструментов Intertool ET-6082 | 2 830 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 82 предмета (ET-6082) | 3 059 грн. |
Intertool Intertool ET-6082 118494 | 3 399 грн. |
Професійний набір інструментів INTERTOOL ET-6082 | 2 750 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool ET-6082:
- Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →