Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Asus

Рюкзак Asus ROG Ranger BP2701 Core (90XB06L0-BBP010)

Фото - Рюкзак Asus ROG Ranger BP2701 Core
Фото 5
Asus ROG Ranger BP2701 Core
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Спинка
анатомічна
вентиляція спини
Стяжки і ремені
грудна стяжка
регулювання грудної стяжки
бічні стяжки
Оснащення
кріплення на валізу
світловідбивні елементи
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
фронтальна кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на спинці
Матеріал
поліестер / + PU /
Матеріал дна
поліестер / + PU /
Макс. діагональ ноутбука
17 "
Габарити
49x31.5x15.5 см
Вага
930 г
Офіційний сайт
rog.asus.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2021
Маркування виробника
90XB06L0-BBP010

Функціональний міський рюкзак від популярного бренду Asus, який може стати чудовим вибором для повсякденного використання, навчання та поїздок. Виріб може похвалитися анатомічною спинкою з вентиляцією, яка забезпечує комфорт навіть при тривалому носінні та допомагає уникнути перегріву спини. Для додаткової зручності та надійної фіксації рюкзака передбачені грудна стяжка з регулюванням та бічні стяжки.

Ці елементи дозволяють рівномірно розподілити вагу, зменшуючи навантаження на плечі та спину, що особливо важливо при перенесенні важких вантажів. Світловідбивні елементи забезпечують додаткову безпеку, роблячи вас помітнішим у темний час доби. Важливою перевагою ASUS ROG Ranger BP2701 Core є його добре продумана система кишень та відділень. Усередині рюкзака є відділення для ноутбука з максимальною діагоналлю 17 дюймів.

Верхня кишеня, фронтальна кишеня, кишеня для пляшки та кишеня на спинці забезпечують зручний доступ до необхідних речей та допомагають підтримувати порядок. Модель виготовлена з міцного поліестеру з покриттям PU та відрізняється високою стійкістю до зношування та вологи, що гарантує його довговічність та надійний захист вмісту. При вазі всього 930 грамів рюкзак залишається легким і зручним для щоденного використання, не створюючи зайвого навантаження.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG Ranger BP2701 Core

Усі ціни 27 →

ASUS 90XB06L0-BBP010

ROG Ranger BP2701 Gaming Backpack (Cybertext Edition) — стильний і місткий геймерський рюкзак, створений для тих, хто носит... щеь із собою не лише ноутбук, а й цілий “арсенал” техніки. Завдяки об’єму 22 л і продуманій системі відділень він легко вміщує ноутбук до 17–18", аксесуари, зарядні пристрої та особисті речі — і все це з надійним захистом у дорозі. Модель отримала впізнаваний дизайн Cybertext Edition: сміливі лінії, логотип ROG і світловідбивну поверхню, яка виглядає ефектно та підвищує помітність у темний час доби. Рюкзак виготовлений із водовідштовхувальних і стійких до подряпин матеріалів (штучна шкіра та поліуретан), а водовідштовхувальні блискавки додатково захищають вміст від негоди. Для максимального комфорту передбачена ергономічна спинка з трьома великими сітчастими вставками, які створюють повітряну кишеню для кращої вентиляції. Регульований нагрудний ремінь запобігає ковзанню та допомагає надійно зафіксувати рюкзак під час активного руху. Також є вбудований багажний ремінь — Ranger BP2701 можна легко закріпити на валізі. Для цінних речей передбачені приховані задні кишені, що додають безпеки під час подорожей або пересування містом. Основні характеристики: - Тип: рюкзак - Об’єм: 22 л - Сумісність: ноутбуки 17" / 18" - Розмір відсіку для ноутбука: 41.50 × 29.30 × 2.60 см - Матеріали: поліестер, зворотний поліестер, поліуретанове покриття - Особливості: водовідштовхувальний, легкий, світловідбивний - Розміри: 49.00 × 31.50 × 15.50 см - Вага: 0.98 кг - Колір: сірий (Grey)
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 989 грн.

Рюкзак для ноутбука ASUS 17" ROG Ranger BP2701 Grey (90XB06L0-BBP010) 90XB06L0-BBP010

+ 148 балів ITbox, Рекомендований розмір ноутбуку - 17", Матеріал - поліестер, об`єм - 22 л, Особливості - світловідбивачі, в... щеодовідштовхуючий матеріал, розміри загальні - 49 х 31.5 х 15.5 см, вага - 0.98 кг, Колір - сірий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 499 грн.

ASUS ROG Ranger BP2701 17 Grey 90XB06L0-BBP010

Рюкзак ROG Ranger BP2701 Gaming Backpack Cybertext Edition 17 Grey
Notebooker.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

ASUS ROG Ranger BP2701 (90XB06L0-BBP010)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 059 грн.

Рюкзак для ноутбука ASUS ROG BP2701 17" (90XB06L0-BBP010) Gray 90XB06L0-BBP010

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Ranger BP2701 Core

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна