Asus ROG Keris Wireless AimPoint
Відео 17Фото 10 |
Asus ROG Keris Wireless AimPoint |
|
Asus ROG Keris Wireless AimPoint - це високоточна модифікація снайперської миші ROG Keris з прокачаним оптичним сенсором ROG AimPoint. Модель входить до лінійки продуктів для ентузіастів ROG, відноситься до верхнього цінового сегменту і, за словами виробника, була створена спільно з професійними кіберспортсменами для забезпечення максимальної точності під час стрілянини. Сенсор має рекордну чутливість (до 36 000 точок на дюйм проти 16 тисяч у оригіналу), реєструє рух зі швидкістю до 650 дюймів в секунду (ips) і прискоренням до 50g, що робить його ідеальною зброєю для змагальних шутерів, в яких потрібно та моментальна реакція.
Шарнірний механізм кнопок з нульовим зазором між кнопкою та перемикачем забезпечує миттєве спрацювання. А перемикачі ROG Micro Switch із ресурсом у 70 мільйонів натискань із позолоченим покриттям роз'ємів забезпечує додаткову довговічність пристрою. У разі потреби перемикачі кнопок можна самостійно замінити. Крім точності, дизайнери Asus попрацювали над формою. Мишка вийшла досить легкою (75 грам) і добре збалансованою, висота горба ідеально підходить і для долонного, і для кігтьового хвату, форма заточена під праву руку, бічні кнопки розташовуються під великим пальцем правої руки.
Обидві основні кнопки миші виготовлені із довговічного PBT-пластику. Закруглені ніжки тефлонові забезпечують плавне ковзання. Фірмове підсвічування Aura, вбудоване в логотип і коліщатко, дозволяє налаштовувати кольори та різні візуальні ефекти. Asus ROG Keris Wireless AimPoint пропонує три варіанти підключення до ПК або ноутбука: бездротовий 2.4-гігагерцовий радіоприймач ROG SpeedNova зі зниженою затримкою введення, енергоефективний Bluetooth 5.1 або двометровий кабель USB. При бездротовому підключенні вбудований акумулятор ємністю 370 мАгод забезпечує близько 5 днів безперервної роботи (без підсвічування). При дротовому підключенні використовується легкий і гнучкий кабель ROG Paracord, який менше треть про поверхню, тим самим зменшуючи вплив на рухи миші.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Keris Wireless AimPoint
Усі ціни 49 →Миша Asus ROG Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00) | 3 179 грн. |
Миша бездротова Asus ROG Keris AimPoint RGB White (90MP02V0-BMUA10) 90MP02 | 3 199 грн. |
Ігрова миша ASUS ROG Keris WL Aimpoint White (90MP02V0-BMUA10) 90MP02V0-BM | 3 199 грн. |
ASUS ROG Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00) | 3 199 грн. |
ASUS ROG Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00) | 3 199 грн. |
До цього користувався мишами від А4tech, steelseries rival 3. Це моя перша бездротова миша. Хотів саме з різноманітним підключенням (радіо/кабель), а тут ще й блютуз на додаток. Деяку годину шукав донгл, а він знизу миші і ніяк не відображається в інструкції (давно не тримавши бездротові миші). У комплекті зручний перехідник, до якого можна підключити донгл (свисток/приймач сигналу) до кабелю миші, на якому також є прищіпка. Миша в білому кольорі виглядає чудово, мені подобається. А потім я зайшов у софтину і мені прямо понравилося - дуже зручна (не в плані інтерфейсу, а в плані налаштувань). На сьогодні вона вже працює без підзарядки без двох днів місяць і втратило ще 24% (в активні ігри не грали, грали годин 12-14 у point and click, тому якщо будете активно грати – результат буде меншим). Софт дозволяє змінити висоту відриву, чутливість в залежності від поверхні, налаштувати вручну, змінити підсвічування, коли заряд опуститься до 20,25,30%. Я дуже задоволений цією покупкою і однозначно можу рекомендувати друзям і людям, які хочуть придбати собі першу бездротову мишу, але не любити дешеві речі. Брав зі знижкою за 3000. Софт, дизайн, якісь збірки, підключення, налаштування, комплектація (також відмічу додаткові тефлонові наліпки, запасні мікровимикачі на 1млн кліків, наклейки для надійного хвату), виробник, можливість заміни перемикачів, тривала робота від акумулятора. Не всім підійде форма миші – за можливістю потримайте в руці. Але мені підходить повністю. Dionis Preacher: користуюся Asus ROG Keris Wireless AimPoint менше місяця |
Снайперська миша від Asus
Asus ROG Keris Wireless AimPoint - це не просто ігрова миша, це справжній снайперський інструмент для кіберспортсменів та ентузіастів. Розроблена у співпраці з професійними гравцями, вона поєднує в собі технології останнього покоління, точність та зручність, щоб забезпечити максимальну перевагу у будь-якій ігровій ситуації.
Оптичний сенсор AimPoint із чутливістю 36K DPI
Серце ROG Keris Wireless AimPoint – найновіший оптичний сенсор AimPoint з приголомшливою чутливістю 36K DPI, що забезпечує неймовірну точність та чуйність. У поєднанні з легким, але стійким корпусом та зручним дизайном, ця миша стане продовженням вашої руки, відповідаючи на кожен ваш рух із абсолютною точністю.
Топова якість
Кожна деталь ROG Keris Wireless AimPoint продумана для максимальної зручності та довговічності. Механічні мікроперемикачі ROG забезпечують чіткі та швидкі кліки, а можливість їх заміни гарантує тривалу службу пристрою. Змінні тефлонові ніжки, гнучкий кабель в оплетці та ефектне підсвічування Asus Aura Sync лише підкреслюють високий рівень цієї моделі. При цьому навіть при бездротовому підключенні можна розраховувати на багатоденну роботу від одного заряду, що робить ROG Keris Wireless AimPoint ідеальним вибором для тих, хто цінує свободу і мобільність під час гри.