Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Asus
Навушники

Asus ROG Pelta

Фото - Навушники Asus ROG Pelta
Фото 8
Asus ROG Pelta
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
USB-C
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.8 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-40 дБ
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників900 мАгод
Час роботи (музика)60 год
Швидка зарядка15 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Підсвічування
Вага309 г
Комплектаціядонгл USB-A
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Маркування виробника
90YH0410-BHUA00

90YH0410-BHUA10

Хороша автономність, комбіноване підключення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Asus ROG Pelta

Усі ціни 72 →

Навушники з мікрофоном ASUS ROG Pelta Black (90YH0410-BHUA00)

Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
6 649 грн.

Asus Накладні навушники Asus ROG Pelta Black (90YH0410-BHUA00)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
7 999 грн.

Навушники ASUS ROG Pelta (90YH0410-BHUA00) 90YH0410-BHUA00

Навушники ASUS ROG Pelta (90YH0410-BHUA00) / ASUS / Бездротові / Гарнітура / Повнорозмірні / Закриті / Radio 2.4Ghz / 20-2000... ще0 Hz / 32 Ohm / 24міс. / 00-00076277
Офіційний партнер Asus
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Накладні навушники Asus ROG Pelta White (90YH0410-BHUA10)

Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Тип акустичного оформлення: закриті. Конструкція випромінювача: динамічний. Спосіб підклю... щечення: дротовий. Колір: білий. Наявність мікрофона: навушники з мікрофоном. Спосіб підключення: бездротовий. Конструкція мікрофона: знімний. Призначення: для консолі. Призначення: для спорту. Призначення: для комп'ютера. Інтерфейс під'єднання: USB Type-C. Тип:
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
8 499 грн.

Ігрова гарнітура ASUS ROG Pelta White (90YH0410-BHUA10) 90YH0410-BHUA10

Справжній комфорт Легка ігрова гарнітура ROG Pelta важить лише 309 грамів і оснащена стильним регульованим еластичним наголов... ще’ям для комфортної гри протягом усього дня. Завдяки підтримці трьох режимів підключення ви можете використовувати цю гарнітурами разом зі смартфонами, комп’ютерами та ігровими консолями. Окрім того, вона гарантує ідеальну синхронізацію ігрового звуку завдяки бездротовому з'єднанню на частоті 2,4 ГГц з наднизькою затримкою, що досягається за допомогою технології ROG SpeedNova. 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми забезпечують чудову якість звуку, а 10-мм надширокосмуговий мікрофон гарантує, що ви будете почуті навіть у найнапруженіші ігрові моменти. Легка гарнітура ROG Pelta створена для забезпечення неперевершеного комфорту під час марафонських ігрових сесій. Вона важить лише 309 грамів і має ергономічні овальні амбушури, еластичне наголов’я з трирівневем регулюванням і повітропроникні сітчасті амбушури. Регульоване еластичне наголов’я М’яке еластичне наголов’я з трьома рівнями регульовання зменшує тиск, щоб забезпечити зручну фіксацію гарнітури під час руху або гри впродовж усього дня. На наголов’я нанесено символіку ROG, і його можна від’єднати, щоб адаптувати гарнітуру до форми голови. Амбушури з повітропроникної тканини Амбушури із сітчастої тканини мають шестикутну текстуру та розроблені таким чином, щоб покращити потік повітря для комфорту під час гри. 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми Ексклюзивні 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми створюють високоякісний звук високої роздільної здатності з деталізованими високими частотами та
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Pelta

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Для музики просто погані. Для ігор типу CS просто неіграбельно. Глухо, тьмяно.
2 червня
Жахливий звук. Хтось якось це виправляв взагалі? Хтось ними користується?
Бездротові
Звук порожній, басу немає, об'єму немає, чіткості немає. Глухий і плаский.
хороша модель, сподобалося
21 грудня 2024
ASUS ROG Pelta сьогодні крутив у магазині, перші враження хороші, мені не вистачило гучності хіба що, трохи голосніше на 20% (мабуть не вистачає нормального підсилювача для гучності і щільності звуку) Посадка зручна вага відмінний, порівнював з HyperX Cloud III, ну коротше HyperX глухе дупло
Приємні зовні, легкі та зручні, є Bluetooth та 2,4Гц. Звук не відштовхує, гаразд.
Ціна завішена, низька гучність, хотілося б голосніше.
Максим Pirogkoffкористуюся Asus ROG Pelta менше місяця
Додати відгук