Ваги Berlinger Haus Rose Gold BH-9352 (BH-9352)
![]() | Товар застарів Тип ваг: кухонні; Механізм: електронний; Максимальне навантаження (кг): 5; Ціна поділки (г): 1; Одиниці виміру: г / кг / фунти / унції; тарокомпенсація; автовимикання; Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: скло; Розміри (мм): 195x145; |
Berlinger Haus Rose Gold BH-9352 |
|
Батарейки в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кухонні вагиОсобливості вибору надійних кухонних ваг із правильним функціоналом для різних завдань

Як обрати підлогові вагиРозбираємося, які типи підлогових ваг бувають, що вони вміють, які у них переваги та недоліки.
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-9352
| Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-9352 |
|---|---|---|---|---|
| Berlinger Haus Moonlight BH-9360 | від 499 грн. | 5 пропозицій | ||
| Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9364 | від 1 985 грн. | 1 пропозиція | ||
| Berlinger Haus Burgundy BH-9350 | від 499 грн. | 7 пропозицій | ||