Електрочайник Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій
Элеткрочайник Berlinger Haus BH-9071 | 2 917 грн. |
Елеткрочайник Berlinger Haus BH-9071 | 2 911 грн. |
Елеткрочайник Berlinger Haus BH-9071 | 2 921 грн. |
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-9071
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий | від 2 578 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 нержавіюча сталь | від 3 152 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій | від 2 911 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →