Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Килимки для мишок   /   Cobra

Ігровий килимок Cobra Matrix XL

Фото - Килимок для мишки Cobra Matrix XL
Фото 20
Cobra Matrix XL
Тип
ігровий
Розміри (ДхШхТ)
800x400x3 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Прошитий контур
Малюнок
Офіційний сайт
icobra.pl
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cobra 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cobra.

Купити Cobra Matrix XL

Cobra Matrix XL TM9006PI (MATRIXXLTM9006PI)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
535 грн.

Cobra Matrix XL TM9001WH (MATRIXXLTM9001WH)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
659 грн.

Cobra Matrix XL TM9005YL (MATRIXXLTM9005YL)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись

Cobra Matrix XL TM9004GN (MATRIXXLTM9004GN)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
933 грн.

Динаміка цін на Cobra Matrix XL