Каталог   /   Дом и ремонт   /   Автономное питание и энергообеспечение   /   Сетевые фильтры и удлинители   /   Digitus

Удлинитель Digitus DA-70614

Фото - Сетевой фильтр / удлинитель Digitus DA-70614
Фото 9
Digitus DA-70614
Цвет
Типудлинитель
Характеристики
Длина кабеля1.5 м
Макс. мощность3680 Вт
Индикация работы
Выключательобщий
Подключение
Тип вилки подключенияобычная
Розеток с заземлением (тип F)4 шт
USB-A2 шт
Макс. ток зарядки2.4 А
Мощность (при 1-м устройстве)12 Вт
Конструктивные особенности
Защитные шторки от детей
Штекеры розеткипод углом
Дата добавления на E-Katalogиюнь 2023
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Digitus 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Digitus.

Купить Digitus DA-70614

Все цены 8 →

Фільтр живлення Digitus DA-70614 4 розетки, 2 USB, 1.5 м, Silver

Digitus DA-70614 1.5 м Silver Забудьте про постійні пошуки мобільного зарядного пристрою. Мережевий фільтр DIGITUS має 2 USB... еще-порти, де ви можете заряджати свій смартфон, планшет або цифрову камеру. Ви навіть можете заряджати 2 пристрої одночасно. Використовуйте всі безпечні розетки без проблем, завдяки розумному розташуванню під кутом 45°. Ви навіть можете використовувати більші та громіздкі вилки під прямим кутом, не блокуючи та не закриваючи інші розетки, що знаходяться поруч. Крім того, у вас є можливість встановлювати мережевий фільтр в різних положеннях і фіксувати його за допомогою затискного вузла в потрібному місці. Також можливе компактне настінне кріплення за допомогою заздалегідь підготовлених монтажних отворів. Захистіть себе та свою сім`ю від ураження електричним струмом завдяки вбудованим шторкам і як наслідок, підвищеному захисту від випадкового дотику до розеток із захисними контактами. Великий діапазон розміщення Digitus DA-70614 забезпечується його дротом довжиною 1.5 м. Алюмінієвий корпус і благородний дизайн доповнюють Digitus DA-70614.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
945 грн.

Блок розеток DIGITUS Office, 4xSchuko 16A, 2xUSB 2A, 1.5m (DA-70614) DA-70614

Забудьте про постійний пошук зарядного пристрою. Блок розеток DIGITUS пропонує 2 порти USB, через які ви можете заряджати сві... ещей смартфон, планшет чи цифрову камеру. Ви навіть можете заряджати 2 пристрої одночасно. Використовуйте всі безпечні розетки без проблем із підключенням завдяки продуманому розташуванню під кутом 45°. Ви навіть можете використовувати великі та громіздкі вилки
Moyo.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 068 грн.

Digitus Office 4xSchuko 16A 2xUSB 1.5 м (DA-70614) Office4xSchuko16A2xUSB1.5м(DA-70614)

Довжина кабелю/1,5 м|Колір виробника/Чорний і сірий|Максимальне навантаження/3680 Вт|Заземлення/Ні|Тип/Мережевий фільтр|Кільк... ещеість розеток/4|Країна виробництва/Китай|Вхідна напруга/110-240 В|Особливості/USB-A|Гарантійний термін/1 рік|Вхідний роз'єм/Стандартна вилка (CEE 7/4 Schuko)|Бренд/Digitus|Кількість Euro-розеток/4
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться

Блок розеток DIGITUS Office, 4xSchuko 16A, 2xUSB 2A, вимикач, 1.5m, вилка Schuko DA-70614

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 092 грн.

Digitus DA-70614 — Фільтр мережевий 4xSchuko 1.5 м

Фільтр мережевий 4xSchuko 1.5 м
Comtrade.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
976 грн.
eще 3 предложения

Динамика цен на Digitus DA-70614