Удлинитель Legrand 694561
Фото 7 |
Legrand 694561 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Legrand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Legrand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Legrand 694561
Все цены 6 →Подовжувач СТАНДАРТ 4х2К+З розетки, 16 А, з кабелем 3 м, колір Білий/Сірий | 720 грн. |
Подовжувач 4 розетки 3 м Legrand 694561 | 663 грн. |
Подовжувач Legrand Стандарт 4х2K+C розетки, 16 А, з кабелем 3 м Білий/Сіри | 753 грн. |
Подовжувач на 4 розетки, 16 А, кабель 3 м, білий/сірий, стандарт 694561 Le | 750 грн. |
Подовжувач СТАНДАРТ 4х2К+З розетки, 16 А, з кабелем 3 м, колір білий/сірий | 754 грн. |
Сітковий фільтр на 4 розетки STANDART, 16 А, з кабелем 3 м біло-сірий Legr | 756 грн. |
Модификации Legrand 694561
Цены на Legrand 694561 |
---|---|---|---|---|
Legrand 694552 | от 504 грн. | 4 предложения | ||
Legrand 694553 | от 543 грн. | 10 предложений | ||
Legrand 694561 | от 663 грн. | 6 предложений | ||
Legrand 694562 | от 653 грн. | 10 предложений | ||
Legrand 694569 | от 869 грн. | 3 предложения | ||
Legrand 694570 | от 980 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →