Детское автокресло EasyGo Camo
Видео 1Фото 11 |
EasyGo Camo |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог EasyGo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели EasyGo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить EasyGo Camo
Все цены 7 →Автокрісло EasyGo Camo 9024-EGC-16, Iron, графіт (18953) | 5 630 грн. |
Автокресло EasyGo Camo 15-36 9024-EGC-16, titanium, графит | 5 630 грн. |
Автокресло EasyGo Camo Isofix от 15 до 36 кг, Графіт | 5 630 грн. |
Автокрісло EasyGo Camo 15-36 9024-EGC-20, Pearl, сірий (18954) | 5 630 грн. |
Автокрісло EasyGo Camo 15-36 9024-EGC-09, Dive, бірюза (18955) | 4 999 грн. |
Автокресло EasyGo Camo 15-36 9024-EGC-20, Pearl, серый | 5 630 грн. |
Автокрісло EasyGo Camo Isofix від 15 до 36 кг, Сірий | 5 630 грн. |
Якість жахлива, захисні панелі навколо голови з пінопласту відклеїлися в перший же день. На рідкі гвіздки приклеїв. Не зручно пристібати ремінь безпеки через підстаканник, через тиждень зламав на ньому кріплення (на іншу сторону можно було б перечепити, але не зачиняться двері). Не можна було паз для підстаканника зробити з торця ручки? Якість змінного чохла Все інше пользуюсь EasyGo Camo несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности детского автокресла EasyGo Camo:
- Размер: 47x47x65 см
РекомендуемСравнить в таблице →