Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   EMOS

Подовжувач EMOS P0421

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач EMOS P0421
EMOS P0421
1.5 м5 м
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.5 м
Макс. потужність2300 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)4 шт.
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Офіційний сайтemos.com.by
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMOS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMOS.

Купити EMOS P0421

Усі ціни 7 →

Мережевий подовжувач EMOS P0421

+ 11 балів ITbox, Кількість розеток - 4, євророзетка із заземленням (Тип F), Довжина кабелю - 1.5 м, заземлюючий контакт, Зах... щеист - від дітей, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2300 Вт, Колір - білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
296 грн.

Мережевий подовжувач EMOS P0421

Кількість розеток - 4, євророзетка із заземленням (Тип F), Довжина кабелю - 1.5 м, заземлюючий контакт, Захист - від дітей, С... щеумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2300 Вт, Колір - білий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

EMOS P0421 4 розетки 15 м P04214розетки15м

Довжина кабелю/1,5 м|Максимальне навантаження/2300 Вт|Колір виробника/Білий|Заземлення/Так|Тип/Подовжувач|Призначення/Для дач... щеі, Для будинку, Для квартири, Для комп'ютера, Для котла, Для телевізора, Для холодильника|Кількість розеток/4|Країна виробництва/Китай|Вхідна напруга/220-250 В|Гарантійний термін/1 рік|Вхідний роз'єм/Стандартна вилка (CEE 7/4 Schuko)|Бренд/EMOS|Кількість Euro-розеток/4
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
279 грн.

Мережевий подовжувач Emos P0421 4 розетки 1.5 м

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Подовжувач мережі EMOS P0421

Маркетплейс: Rozetka.ua  IZIZI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
470 грн.

Мережевий подовжувач EMOS P0421 1.5м (P0421)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
432 грн.

Мережевий подовжувач EMOS P0421 1.5м (P0421)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
471 грн.

Динаміка цін на EMOS P0421

Модификації EMOS P0421

Ціни на EMOS P0421
EMOS P0421 від 279 грн.7 пропозицій
EMOS P0425 від 559 грн.18 пропозицій