Блок живлення Enermax Marblebron EMB650AWT
Відео 6Фото 12
Товар застарів
Надійний, енергоефективний та порівняно доступний комп'ютерний блок живлення підвищеної потужності (650 Вт) із зручною напівмодульною кабельною підсистемою та довговічним 120 вентилятором системи охолодження. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання у продуктивних геймерських системах, що оснащені відеокартами з енергоспоживанням (TDP) до 250 Вт. Також блок живлення Enermax Marblebron EMB650AWT може постачати енергією робочі станції початкового рівня, оснащені професійними відеоадаптерами. Має компактні габаритні розміри та значну вагу 1,6 кг. В основі цієї моделі лежить сучасна апаратна платформа на основі високоефективного схемотехнічного рішення – резонансного LLC-перетворювача із синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Таке рішення гаран...тує бездоганну стабілізацію вихідної напруги по всіх лініях та гідну енергоефективність рівня 80 Plus Bronze (ККД не менше 85% під навантаженням 50% від заявленої). Може працювати в режимі Single rail, віддаючи по лініях +12В струм до 54 А (99% номінальної потужності). При навантаженні до 300 Вт вентилятор системи охолодження майже не чути.
в списокмої списки
Enermax Marblebron EMB650AWT
Основне
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД83 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.4
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівнапівмодульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V164 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OTP, SIP
Рівень шуму26 дБ
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага1.6 кг
Дата додавання на E-Katalogтравень 2021
Надійний, енергоефективний та порівняно доступний комп'ютерний блок живлення підвищеної потужності (650 Вт) із зручною напівмодульною кабельною підсистемою та довговічним 120 вентилятором системи охолодження. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання у продуктивних геймерських системах, що оснащені відеокартами з енергоспоживанням (TDP) до 250 Вт.
Також блок живлення Enermax Marblebron EMB650AWT може постачати енергією робочі станції початкового рівня, оснащені професійними відеоадаптерами. Має компактні габаритні розміри та значну вагу 1,6 кг. В основі цієї моделі лежить сучасна апаратна платформа на основі високоефективного схемотехнічного рішення – резонансного LLC-перетворювача із синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Таке рішення гарантує бездоганну стабілізацію вихідної напруги по всіх лініях та гідну енергоефективність рівня 80 Plus Bronze (ККД не менше 85% під навантаженням 50% від заявленої). Може працювати в режимі Single rail, віддаючи по лініях +12В струм до 54 А (99% номінальної потужності). При навантаженні до 300 Вт вентилятор системи охолодження майже не чути.