Блок живлення Chieftec Photon CTG-750C-RGB
Відео 1Фото 8 |
Chieftec Photon CTG-750C-RGB 650 Вт750 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Photon CTG-750C-RGB
Усі ціни 49 →CHIEFTEC Photon 750W RGB (CTG-750C-RGB) CTG-750C-RGB | 3 824 грн. |
Блок питания Chieftec 750W (CTG-750C-RGB) | 3 594 грн. |
Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB) | 3 594 грн. |
Блок питания Chieftec ctg-750c-rgb, atx 2.3, apfc, 12cm fan, кпд >85 | 3 786 грн. |
Блок питания Chieftec CTG-750C-RGB, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 85 | 3 778 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec Photon
Ціни на Chieftec Photon |
---|---|---|---|---|
Chieftec Photon CTG-650C-RGB | від 2 949 грн. | 50 пропозицій | ||
Chieftec Photon CTG-750C-RGB | від 3 482 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →