Блок живлення Gamemax GM Series GM-600
Відео 4Фото 5 |
Gamemax GM Series GM-600 400 Вт 24+4 pin 80+ пасивна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ Black 400 Вт 24+4 pin без 80+ активна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ вентилятор 80 мм 450 Вт 24+4 pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Gold 600 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 700 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 800 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 1050 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ |
|
Недорогий блок живлення з класичною стаціонарною (не модульною) кабельною підсистемою та середнім запасом потужності 500 Вт, якого вистачить для живлення більшості ігрових, офісних та домашніх ПК початкового та середнього рівня. Є однією з найдоступніших моделей класу 80+ Gold, це означає, що при повному навантаженні ККД його не опускається нижче 89%, у той час як при невисокому навантаженні ККД пристрою може досягати 92%.
Gamemax GM Series GM-500 заснований на перевіреній часом апаратній платформі з традиційною схемотехнікою, яка гарантує стабільність та тривалий термін служби. Однією з ключових особливостей GM-500 є його здатність видавати до 80% потужності по лінії +12В, що дозволяє ефективно живити навіть найвибагливіші компоненти комп'ютера, включаючи сучасні відеокарти з лімітом енергоспоживання понад 200 Вт.
Щоб гарантувати оптимальне охолодження та мінімальний рівень шуму, Gamemax GM Series GM-500 обладнаний керованим малошумним вентилятором діаметром 120 мм. Вентилятор має 9-лопатеву крильчатку оптимізованої серповидної форми, яка забезпечує ефективне охолодження компонентів блоку живлення, навіть при високих навантаженнях. Крім стандартних кабелів ATX 24-pin (20+4) та EPS/ATX12V 8-pin (4+4), оснащений кабелем з роз'ємом PCI-E 8-pin (6+2), двома кабелями 2хSATA+MOLEX та одним SATA+ MOLEX. Крім того, GM-500 має покращену систему захисту, включаючи захист від перевантажень, короткого замикання та перенапруги. Це забезпечує додатковий рівень безпеки для вашої системи та підтримує тривалий термін служби блока живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GM Series GM-600
Усі ціни 49 →GAMEMAX GM-600 600W (GM-600) | 2 260 грн. |
Блок живлення GameMax GM-600 | 2 255 грн. |
Блок питания GameMax GM-600B | 1 347 грн. |
Блок питания 600W Black fan 120mm GM-600B | 1 350 грн. |
Блок живлення GameMax GM-600B | 1 279 грн. |
5 2 3 2 |
Яка ціна така і якість навіть ще гірша. Ставивши його біля бюджетного ПК. Десь пів року працював норм. Потім періодично почав шуміти вентилятор. Десь через 1,5 роки згорів. Мабуть досить низька якість компонентів - Ціна
- модульні кабелі - зірочку працює нормально - Низька якість
- Через пів року починає шуміти - Згорів ( Олег: |
Купивши новий 1 місяць поробивши і вентилятор почав свистіти ультразвуком так що в кімнаті неможливо знаходитися разом з ним! Пробував власноруч змастити кулер так він залитий пласмасою з двох сторін на глухо, а сам вентилятор також незйомний на кшталт, він залитий гулькою жалізною замість штопорного кільця. Гарний дизайн блоку живлення та упаковки +роземи для підключення кабелів. Не розбірний кулер! користуюся Gamemax GM-600 менше місяця |
Згодом втрачає потужність, і починає моторошно гудіти вентилятор Ціна Жахлива якість, економія на елементній базі, дефект вентилятора, з часом втрачається потужність і ледве витримає навантаження 150 ват. LACKY: користуюся Gamemax GM-400 більше року |
Gt 550 ti 6pin ?
2 по 4 оперативки .
3 вентилятора
1 жесткий
Мать 24 пин и 4 пин для проца
И сколько он выдает реальную модность с 450 ват . ?
И сколько потребляет моя система ?
хвати мощности или сгорит?
Модификації Gamemax GM Series
Ціни на Gamemax GM Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax GM Series GM-400 | від 509 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400 Black | від 634 грн. | 21 пропозиція | ||
Gamemax GM Series GM-400-PFC | від 649 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-400-8 | від 309 грн. | 58 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-450 | від 757 грн. | 40 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-500 | від 887 грн. | 66 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-500G | від 919 грн. | 8 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-600 | від 1 259 грн. | 50 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-700 | від 1 584 грн. | 80 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-800 | від 2 808 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-1050 | від 3 561 грн. | 30 пропозицій |