Стул Halmar K-430
Фото 10 |
Halmar K-430 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Halmar 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Halmar.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Halmar K-430
Все цены 7 →Стілець-крісло K-430 Зелений | 3 375 грн. |
Сучасний стілець для вітальні та їдальні K-430 Halmar 61x77x54 (V-CH-K/430 | 3 616 грн. |
Стілець-крісло K-430 бежевий | 3 375 грн. |
Стілець-крісло K-430 чорний | 3 375 грн. |
Стілець-крісло K-430 синій | 3 375 грн. |
Стілець-крісло K-430 Сірий | 3 375 грн. |
Стілець-крісло K-430 гірчичний | 3 375 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →