Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   HP

SSD HP P40 P40498-B21 960 GB

Фото - SSD HP P40 P40498-B21 960 GB
HP P40498-B21
Тип
внутрішній
Призначення
для сервера
Об'єм
960 GB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Тип пам’яті
3D NAND
Зовнішня швидкість запису
480 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
520 МБ/с
IOPS запису
15 тис
IOPS зчитування
65 тис
Гарантія виробника
3 роки
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити HP P40 P40498-B21 960 GB

Усі ціни 9 →

HP Внутрішній SSD диск HP (P40498-B21) 960GB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
74 099 грн.

Твердотільний накопичувач HPE SSD 960GB 2.5inch SATA RI BC MV P40498-B21

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
73 600 грн.

Твердотільний накопичувач HPE SSD 960GB 2.5inch SATA RI BC MV P40498-B21

Висока продуктивність, виняткова надійність та ефективність для прискорення бізнес-результатів Твердотілі накопичувачі HPE SA... щеTA Read Intensive ідеально підходять для аналітики великих даних, хмарних обчислень, активного архівування, додатків баз даних та сховищ даних. Твердотільні накопичувачі HPE досягають більш високих показників IOPs для підвищення продуктивності вашого центру
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Твердотільний накопичувач hpe ssd 960gb 2.5inch sata ri bc mv p40498-b21

Висока продуктивність, виняткова надійність та ефективність для прискорення бізнес-результатів. Твердотілі накопичувачі HPE... щеSATA Read Intensive ідеально підходять для аналітики великих даних, хмарних обчислень, активного архівування, додатків баз даних та сховищ даних. Твердотільні накопичувачі HPE досягають вищих показників IOPs для підвищення продуктивності центру обробки даних. Вони
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
62 389 грн.

SSD накопичувач HPE 960GB 2.5inch SATA RI BC MV (P40498-B21) 960GB 2.5inch SATA RI BC MV (P40498-B21)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
73 752 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на HP P40 P40498-B21 960 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP P40 P40498-B21

Ціни на HP P40 P40498-B21
HP P40 P40497-B21 480 GB
DWPD 0.5
від 43 692 грн.15 пропозицій
HP P40 P40498-B21 960 GBвід 57 647 грн.9 пропозицій