SSD HP S650 345M8AA 240 ГБ
Відео 20 |
HP 345M8AA 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S650 345M8AA 240 ГБ
Усі ціни 48 →Накопитель SSD 2.5" 240GB HP (-345-M8AA) | 1 188 грн. |
SSD-накопичувач HP S650 240GB 2.5" SATA III TLC (345M8AA) | 1 039 грн. |
HP 2.5" 240GB S650 345M8AA | 969 грн. |
HP S650 240 GB (345M8AA) | 941 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 240GB S650 HP (345M8AA) | 1 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S650 345M8AA
Ціни на HP S650 345M8AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 ГБ | від 564 грн. | 40 пропозицій | ||
HP S650 345M8AA 240 ГБ | від 779 грн. | 49 пропозицій | ||
HP S650 345M9AA 480 ГБ | від 1 329 грн. | 44 пропозиції | ||
HP S650 345N0AA 960 ГБ | від 2 352 грн. | 42 пропозиції | ||
HP S650 345N1AA 1.92 ТБ | від 6 464 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →