SSD HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ
Відео 20 |
HP 2DP98AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ
Усі ціни 36 →Накопитель SSD 2.5" 250GB S700 HP (2DP98AA) | 1 211 грн. |
SSD диск HP S700 250Gb SATA III 2.5" TLC 2DP98AA | 1 065 грн. |
SSD-накопичувач HP S700 250GB SATA III 2.5" TLC (2DP98AA) | 1 079 грн. |
HP S700 250 GB (2DP98AA#ABB) | 1 076 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 250GB S700 HP (2DP98AA) | 1 326 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S700 2DP98AA#ABB
Ціни на HP S700 2DP98AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP98AA#ABB 250 ГБ | від 1 013 грн. | 36 пропозицій | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 ГБ | від 1 508 грн. | 40 пропозицій | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 ТБ | від 2 496 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →