Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Joyroom

Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS240

Фото - Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS240
Фото 18
Joyroom JR-ZS240
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
прищіпка на повітропровід та присоска / та гачок /
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
82x60 мм
Вага
86 г
Офіційний сайт
joyroom.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.

Купити Joyroom JR-ZS240

Автотримач з функцією бездротової зарядки Joyroom Air Vent Car Holder 15W Black (JR-ZS240 Pro)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 549 грн.

Автомобільний тримач із бездротовою зарядкою Joyroom JR-ZS240 Pro magnetic wireless car charger Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GigaТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 199 грн.

Автотримач Joyroom Magnetic 15W black JR-ZS240 Pro

Маркетплейс: Rozetka.ua  MegaCase З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 249 грн.

Динаміка цін на Joyroom JR-ZS240