Подзорная труба Levenhuk Blaze Compact 60 (74160)
Фото 14 |
Закрыть
Шапка
Levenhuk Blaze Compact 60 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Levenhuk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Levenhuk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Levenhuk Blaze Compact 60
Зорова труба Levenhuk Blaze Compact 60Levenhuk Blaze Compact 60 – це чудові оптичні можливості в суперкомпактном Teleskopi.com.uaС нами 8 лет (Киев) Пожаловаться | 6 500 грн. |
Підзорна труба Levenhuk Blaze Compact 60 9-27X60
Підзорна труба Levenhuk Blaze Compact 60 9-27X60 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає ультракомпактни Fotofox.com.uaМенее года (Киев) Пожаловаться | 6 990 грн. |
Подзорная труба Levenhuk Blaze Compact 60 73717-uniwТелескоп Levenhuk Blaze Compact 60 Угловой окуляр. Увеличение: 9-27 раз. Диаметр объектива: 56 ммТелескоп Levenhuk Blaze Comp... ещеact 60 был разработан для клиентов, которые используют оптические инструменты во время путешествий или походов. Он имеет компактные размеры, небольшой вес и идеально подходит для наблюдений как на открытом воздухе, так и в помещении. Короткое макро-расстояни Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 503 грн. |
Підзорна труба Levenhuk Blaze Compact 60 73717-uniwТелескоп Levenhuk Blaze Compact 60 Кутовий окуляр. Збільшення: 9-27 разів. Діаметр об'єктива: 56 мм
Телескоп Levenhuk Blaz... ещеe Compact 60 був розроблений для клієнтів, які використовують оптичні інструменти під час подорожей або походів. Він має компактні розміри, невелику вагу та ідеально підходить для спостережень як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Коротка макро-відстань становить 2 м. Оптика має безступінчасте регулювання збільшення від 9 до 27 разів. Це дозволяє детально розглядати дуже віддалені об'єкти або переглядати загальні види при меншому збільшенні. Телескоп Levenhuk Blaze Compact 60 - відмінний вибір для клієнтів, які ведуть активний спосіб життя.
Оптика телескопа виготовлена зі скла BK-7, має повне багатошарове покриття, а об'єктив великого діаметру збирає багато світла і передає яскраве і контрастне зображення. Оптична система не спотворює геометрію об'єктів, правильно відтворює відтінки кольорів і гарантує високу контрастність зображення. Кутовий окуляр допомагає розглядати високі об'єкти. Підзорна труба - ідеальний інструмент для спостереження за птахами.
Водонепроникна конструкція дозволяє використовувати телескоп Levenhuk Blaze Compact 60 над водою або в дощові дні. Краплі води, пил і сміття не потрапляють всередину корпусу і не пошкоджують оптику або механічні компоненти. Азотне наповнення запобігає утворенню конденсату і захищає лінзи від запотівання при різких перепадах температури.
Телескоп можна встановити на штатив.
Особливості: Плавне регулювання збільшення Багатоелементна оптика зі скла ВК-7 Повне багатошарове покриття Знімний кутовий металевий окуляр Невелика макродистанція 2 м Наповнений азотом, водонепроникний Може встановлюватися на стандартний штатив з різьбленням 1/4"
Комплектація набору: Телескоп Захисні кришки окуляра та об'єктива Серветка для чищення Футляр для перенесення та зберігання Інструкція з експлуатації та гарантійний талон
Технічні характеристики: Використання: для полювання та спортивних занять Зі змінною кратністю: так Вологостійкість Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 507 грн. |
Підзорна труба Levenhuk Blaze Compact 60Телескоп Levenhuk Blaze Compact 60 Кутовий окуляр. Збільшення: 9-27 разів. Діаметр об'єктива: 56 мм
Телескоп Levenhuk Blaz... ещеe Compact 60 був розроблений для клієнтів, які використовують оптичні інструменти під час подорожей або походів. Він має компактні розміри, невелику вагу та ідеально підходить для спостережень як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Коротка макро-відстань становить 2 м. Оптика Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 6 497 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 5 500 грн.
8 – 24 x, объектив 50 мм, поле зрения (1 км): 88 – 42 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита
от 5 690 грн.
12 – 36 x, объектив 60 мм, поле зрения (1 км): 33 – 16 м, просветление: полное однослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, есть штатив
от 5 191 грн.
20 – 60 x, объектив 80 мм, поле зрения (1 км): 27.6 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, есть штатив
от 32 570 грн.
15 – 45 x, объектив 65 мм, поле зрения (1 км): 47 – 21 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, ударозащита
от 17 990 грн.
25 – 75 x, объектив 100 мм, поле зрения (1 км): 26 – 14 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита
от 12 840 грн.
20 – 60 x, объектив 80 мм, поле зрения (1 км): 35 – 17 м, просветление: многослойное, окуляр: прямой, влагозащита
от 5 650 грн.
15 – 45 x, объектив 60 мм, поле зрения (1 км): 49 – 24 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита
от 13 360 грн.
15 – 45 x, объектив 65 мм, поле зрения (1 км): 48 – 23 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, ударозащита
от 30 700 грн.
11 – 33 x, объектив 50 мм, поле зрения (1 км): 63 – 32 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, ударозащита
от 7 190 грн.
20 – 60 x, объектив 80 мм, поле зрения (1 км): 36 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, есть штатив
от 9 600 грн.
25 – 75 x, объектив 70 мм, поле зрения (1 км): 22.7 – 11.7 м, просветление: многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, есть штатив
от 12 012 грн.
15 – 45 x, объектив 60 мм, поле зрения (1 км): 47 – 23 м, просветление: полное многослойное, окуляр: под 45 градусов, влагозащита, ударозащита