Телевізор LG 43LH560V
Фото - Телевізор LG 43LH560V
Фото 8
Товар застарів
Телевізор з підтримкою Smart TV, більша частина функціоналу якого вкладається в рамки традиційного для подібних пристроїв — з поправкою на те, що на 2016 рік, коли була випущена дана модель, поняття «традиційний» включало також повноцінну ОС webOS 3.0 з підтримкою додаткового ПО. А ось 43" екран пристрою має класичне Full HD роздільна здатність при непоганому, але не рекордному індексі динамічних сцен 450 кадр/сек. Традиційне телемовлення можна приймати за допомогою ефірного (DVB-T2), кабельного (DVB-C) і супутникового (DVB-S2) тюнерів, а підтримка бездротових стандартів Wi-Di та Miracast спростить трансляцію на телевізор відеосигналу з портативних гаджетів. З набору роз'ємів можна відзначити 2 входи HDMI, оптичний вихід і мережевий порт LAN. Потужність звуку 10 Вт.
в списокмої списки
LG 43LH560V
Екран:43 ", 1920x1080 пікс.
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Smart TV на основі webOS 3.0. Бездротові технології Wi-Di та Miracast.
Всі характеристики
Характеристики 43LH560V
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Мультимедіа
Потужність звуку10 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
Роз'єми
HDMI2 шт.
ВходиUSB-A
LAN
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм