Настінне кріплення Gembird WM-42T-04
Відео 1Фото 8 |
Gembird WM-42T-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-42T-04
Усі ціни 9 →Gembird WM-42T-04 | 166 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-42T-04 | 189 грн. |
Настенный кронштейн 23-42" (до 35 кг) WM-42T-04 | 208 грн. |
Gembird 23-42" WM-42T-04 WM-42T-04 | 159 грн. |
Gembird WM-42T-04 | 229 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →