Телевізор LG 55LA790V
Фото - Телевізор LG 55LA790V
Товар застарів
Телевізор преміумкласу навіть за мірками прогресивних моделей з можливістю відтворення 3D і доступу до Інтернету (функція Smart TV). Однією з його особливостей є великий 55" Full HD екран, виконаний за технологією IPS і оснащений LED-підсвічуванням локального типу з затемненням. Комплект поставки включає 4 пари окулярів для 3D. Цифрових тюнерів на борту три (ефірний, кабельний, супутниковий), є функція запису телепередач і підтримка інтерфейсів Wi-Di та MHL. По Wi-Fi можливо і підключення до Мережі, а програмна частина примітна набором фірмового ПЗ, на додаток до традиційного браузеру і Skype.
в списокмої списки
LG 55LA790V
Екран:55 ", 1920x1080 пікс.
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове
Всі характеристики
Характеристики 55LA790V
Колір
Розмір діагоналі55 " / IPS матриця /
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаматове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Мультимедіа
Потужність звуку24 Вт
Кількість динаміків2 шт. / + сабвуфер /
Сабвуфер
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
керування голосом
Роз'єми
HDMI4 шт.
ВходиUSB-A
LAN
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Споживана потужність150 Вт / 0.3 Вт в режимі очікування /