Настінне кріплення Brateck LPA52-443WL
Brateck LPA52-443WL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brateck LPA52-443WL
Усі ціни 28 →Brateck LPA52-443WL | 1 289 грн. |
Кронштейн для ТБ Brateck LPA52-443WL | 1 289 грн. |
Кронштейн для ТВ Brateck LPA52-443WL | 1 221 грн. |
Кріплення для ТВ Brateck LPA52-443WL | 1 499 грн. |
Кронштейн Brateck LPA52-443WL, диагональ 32" - 55", Угол наклона: +10°~-15 | 1 162 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →