Умная розетка Nous A1 (4-pack)
Видео 3Фото 5 |
Nous A1 (4-pack) |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Nous 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Nous.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Nous A1 (4-pack)
Розумна розетка Nous Wi-Fi A1 16A (A1-pack4) | 1 600 грн. |
Умная розетка Nous Wi-Fi A1 16A (A1-pack4) | 1 600 грн. |
Розумна Wi-Fi-розетка Nous A1 4 шт. (А1-pack4) | 1 899 грн. |
Розумна розетка NOUS Smart Wifi Socket A1 (4 шт) | 1 599 грн. |
Користуюсь біля 5 місяців. Процюють коректно. Інколи в додатку одна з розеток скаржиться на погане покриття wifi хоч і знаходяться в одному і тому самому місці Працюють коректно. Зручний і простий інтерфейс Інколи в додатку одна з розеток скаржиться на погане покриття wifi хоч і знаходяться в одному і тому самому місці пользуюсь Nous A1 (1-pack) несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Nous A1 (4-pack)
Цены на Nous A1 (4-pack) |
---|---|---|---|---|
Nous A1 (1-pack) | от 399 грн. | 1 предложение | ||
Nous A1 (2-pack) | от 799 грн. | 2 предложения | ||
Nous A1 (4-pack) | от 1 599 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →