Розумна розетка Nous A1 (4-pack)
Відео 3Фото 5 |
Nous A1 (4-pack) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nous 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nous.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nous A1 (4-pack)
Розумна розетка Nous Wi-Fi A1 16A (A1-pack4) | 1 600 грн. |
Умная розетка Nous Wi-Fi A1 16A (A1-pack4) | 1 600 грн. |
Розумна Wi-Fi-розетка Nous A1 4 шт. (А1-pack4) | 1 899 грн. |
Розумна розетка NOUS Smart Wifi Socket A1 (4 шт) | 1 599 грн. |
Користуюсь близько 5 місяців. Процюють коректно. Іноді в додатку одна з розеток жалітися на погане покриття wifi хоч і знаходяться в одному і тому самому місці Працюють коректно. Зручний і простий інтерфейс Іноді в додатку одна з розеток жалітися на погане покриття wifi хоч і знаходяться в одному і тому самому місці користуюся Nous A1 (1-pack) кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Nous A1 (4-pack)
Ціни на Nous A1 (4-pack) |
---|---|---|---|---|
Nous A1 (1-pack) | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Nous A1 (2-pack) | від 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Nous A1 (4-pack) | від 1 599 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →