Мотошина Pirelli Diablo Rosso Corsa 200/60 R17 80W
![]() | Товар застарів Призначення: спортивна; Ширина (мм): 200; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Pirelli Diablo Rosso Corsa 200/60 R17 80W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli Diablo Rosso Corsa 200/60 R17 80W
| Ціни на Pirelli Diablo Rosso Corsa 200/60 R17 80W |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 120/70 R17 58W | від 4 124 грн. | 6 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 160/60 R17 69W | від 5 815 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 180/60 R17 75W | від 5 680 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 190/50 R17 73W | від 11 736 грн. | 3 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 190/55 R17 75W | від 10 985 грн. | 3 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso Corsa 200/55 R17 78W | від 8 065 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди
Схожі