Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Pirelli

Мотошина Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W

Фото - Мотошина Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W
Відео 16Фото 3
Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W
Призначення
спортивна
Рекомендована вісь
задня (Rear)
Сезон
літня
Ширина
120 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
58
Індекс швидкості
W
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016

Спортивно-орієнтована гума для потужних та динамічних мотоциклів. Випускається модель під 16-ти та 17-дюймові колісні диски. У версії для переднього колеса шина отримала однокомпонентний склад компаунду з підвищеною часткою силіки, для заднього колеса вона є двокомпонентною (з більш жорсткою «серединою» та високим вмістом діоксиду кремнію, а також м'якшими боковинами для впевненого проходження поворотів).

У рисунку протектора шини виділяються довгі зигзагоподібні прорізи особливої «гоночної» фактури, доповнені діагональними канавками для кращого водовідведення. У самому центрі контактної плями каналів немає взагалі, що позитивно впливає на мінімізацію рівня дорожнього шуму. Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W характеризується однаково впевненими зчіпними властивостями на сухих та мокрих дорожніх покриттях. Потенційний пробіг гуми становить 7 – 10 тис. км — конкретний ресурс безпосередньо залежить від стилю їзди (при агресивній манері водіння протектор зношується швидше).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W

Усі ціни 21 →

Pirelli Diablo Rosso 3 120/70 R17 58W

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 825 грн.

Pirelli Diablo Rosso III (120/70R17 58W)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 711 грн.

Pirelli DIABLO ROSSO 3 120/70 R17 58W TL FRONT (63356895)

2 шт. в наявності на складі, Німеччина, 2026 рік Мотошина Pirelli з розміром 120/70 R17, протектором DIABLO ROSSO 3, інд... щеексом навантаження - 58 та швидкості - W Деталі про Pirelli DIABLO ROSSO 3 120/70 R17 58W TL FRONT Ви можете запитавшись у менеджера або натиснувши кнопку “замовити в один клік”. Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
6 300 грн.

Моторезина Pirelli DIABLO ROSSO 3 120/70 R17 58W

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
6 417 грн.

Pirelli Diablo Rosso III (120/70R17 58W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 933 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W

Ціни на Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W
Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H від 5 654 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 -17 54H від 7 100 грн.6 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54H від 5 333 грн.13 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54W від 6 027 грн.10 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/60 -17 55W від 8 625 грн.1 пропозиція
Pirelli Diablo Rosso III 120/60 R17 55W від 5 028 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/65 R17 56W від 4 052 грн.7 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/70 -17 58W від 7 785 грн.6 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W від 5 747 грн.22 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W від 6 985 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 140/70 -17 66H від 7 735 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 140/70 R17 66H від 5 747 грн.11 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66H від 8 440 грн.10 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66W від 5 815 грн.4 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66H від 6 220 грн.11 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66W від 4 561 грн.14 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 160/60 R17 69W від 7 911 грн.14 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 180/55 -17 73W від 11 515 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 180/55 R17 73W від 7 929 грн.16 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 190/50 -17 73W від 12 245 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 190/50 R17 73W від 8 243 грн.17 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 190/55 -17 75W від 11 935 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 190/55 R17 75W від 8 321 грн.15 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 240/45 -17 82W від 14 435 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 240/45 R17 82W від 8 460 грн.24 пропозиції
Відеоогляди