|
| Фільтр живлення ProLogix (PRS-P5CU-45W) 3x1.0мм2 мідь, 5 розеток, 4.5 м, бФільтр живлення PRS-P5CU-45W торгової марки ProLogix використовується для підключення великої побутової техніки, домашньої е... ещелектроніки та електроінструменту. Удароміцний корпус з негорючого та нетоксичного пластику, має вбудований захист від перевантажень та короткого замикання. Мережевий фільтр простий та зручний у використанні. За допомогою загального вимикача зі світловим індикатором можна активувати або вимкнути одночасно всі підключені гаджети або прилади. Основні характеристики: • Мережевий кабель та вилка євростандарту • Номінальна напруга: 230 В • Номінальна частота: 50 Гц • Максимальна сумарна потужність навантаження: 3,1 Квт • Максимальний струм навантаження: 16 А • Переріз дроту: 3 х 1,0 мм2 • Матеріал дроту: мідь • Кількість розеток із заземленням: 5 • Можливість кріплення на стіну • Довжина: 4,5 м • Колір: білий Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 309 грн. | | |
|
| PrologiX 5 розеток 16A 3x1.0мм2 4.5м з вимикачем White (PRS-P5CU-45W)Мережевий фільтр (подовжувач) PrologiX 5 розеток 16A 3x1.0мм2 4.5м з вимикачем White (PRS-P5CU-45W) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 309 грн. | | |
|
| Фильтр питания ProLogix (PRS-P5CU-45W) 3x1.0мм2, 5 розеток, 4.5м, белый PRФильтр питания ProLogix (PRS-P5CU-45W) 3x1.0мм2, 5 розеток, 4.5м, белый Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 291 грн. | | |
|
| Мережевий фільтр живлення Prologix PRS-P5CU-45WСумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 3100 Вт, Кількість розеток - 5 шт, Довжина кабелю - 4.5 м, Колір - білий Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 258 грн. | | |
|
| Prologix ProLogix (PRS-P5CU-45W) 3x1.0мм2, 5 розеток, 4.5 м, White PRS-P5CСумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 3100 Вт, Кількість розеток - 5 шт, Довжина кабелю - 4.5 м, Колір - білий Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 258 грн. | | |