Телевізор Reca RTHD24T2SK
 | Товар застарів Діагональ ("): 24; Покриття: глянцеве; Роздільна здатність (пікс.): 1366x768; Частота зміни кадрів (Гц): 50/60; Потужність звуку (Вт): 10; Кількість динаміків (шт.): 2; Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); HDMI: 2 шт.; Входи: USB: USB-A; VGA; композитний AV-вхід; Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники |
Reca RTHD24T2SK
24 "
32 "
Екран:24 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц