Электробритва ROZIA HT-917
Фото 3 |
ROZIA HT-917 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ROZIA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ROZIA HT-917
Все цены 6 →Електробритва Rozia HT-917 із триммером Чорна | 695 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 тример Чорний | 695 грн. |
Електробритва для чоловіків роторна для вологого та сухого гоління GoVern | 699 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 роторна акумуляторна електр | 627 грн. |
Електробритва Rozia HT-917 із триммером Чорна | 700 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 аккумуляторна | 929 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →