Електробритва ROZIA HT-917
Фото 3 |
ROZIA HT-917 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HT-917
Усі ціни 6 →Електробритва Rozia HT-917 із триммером Чорна | 695 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 тример Чорний | 695 грн. |
Електробритва для чоловіків роторна для вологого та сухого гоління GoVern | 699 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 роторна акумуляторна електр | 627 грн. |
Електробритва Rozia HT-917 із триммером Чорна | 700 грн. |
Чоловіча електробритва для бороди Rozia HT-917 аккумуляторна | 929 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →