Сковорода Swiss Diamond CXD6424i 24 см
![]() |
Swiss Diamond CXD6424i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Swiss Diamond CXD6424i 24 см
| 8 515 грн. | ![]() |
| 8 515 грн. |
| 8 515 грн. | ![]() |
| 8 515 грн. |
Модификації Swiss Diamond CXD6424i
| Ціни на Swiss Diamond CXD6424i |
|---|---|---|---|---|
| Swiss Diamond CXD6420i 20 см | від 7 540 грн. | 4 пропозиції | ||
| Swiss Diamond CXD6424i 24 см | від 8 515 грн. | 4 пропозиції | ||
| Swiss Diamond CXD6428i 28 см | від 9 515 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →