Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Силові лави й стійки   /   TOORX

Силова лава TOORX WBX-85

Фото - Силова лава TOORX WBX-85
Фото 10
TOORX WBX-85
Тип
силова лава
Макс. вага навантаження
320 кг
Основне призначення
для жиму
для преса
Регулювання нахилу лави
Кут лави
вертикальний
позитивний
горизонтальний
Види вправ
тяну до поясу
пуловер
жим від грудей
жим від плечей
розгинання рук
розведення рук
скручування
Регулювання сидіння
Країна походження бренду
Італія
Габарити
120х68х120 см
Вага
28 кг
Офіційний сайт
en.toorx.it
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOORX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOORX.

Купити TOORX WBX-85

Усі ціни 13 →

Лава для жиму та преса Toorx Multipurpose Bench Wbx 85 (WBX-85) (930724)

Вид застосування: домашний / профессиональный / Тип лави: универсальная / Максимальна вага користувача, кг: 320 / Габарити, с... щем: 120x68x45-120
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
14 799 грн.

Toorx WBX 85 WBX85

Габарити упаковки (ВхШхГ)/114 x 47 x 17,5 см|Особливості/Регульована спинка|Габарити в розкладеному стані (ШхГхВ)/120 x 68 x... ще45-120 см|Вага/28 кг|Країна виробництва/Китай|Матеріал корпусу/Метал|Гарантійний термін/1 рік|Вага в упаковці, кг/30 кг|Максимальна вага користувача/320 кг|Бренд/Toorx|Комплектація/Лава для тренувань
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
16 499 грн.

Скамья регулируемая Toorx Multipurpose Bench WBX 85

Groosha.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
13 319 грн.

Регульована лава Toorx Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85)

Регульована лава Toorx Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85)призначенадля виконання в домашніх умовах вправ із гантелями абошт... щеангою. Дана модель може використовуватись як окремий тренажер, так і в поєднанні зі стійкоюдля присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50). Особливості: - Максимальне навантаження на лаву, враховуючи вагу користувача- 320 кг. - Нахил сидіннярегулюється в чотирьох положеннях:0-36°. - Нахил спинкирегулюється в сімох положеннях:0-90°.
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 579 грн.

Регульована лава Toorx Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85) 930724

Регульована лава Toorx Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85) — це багатофункціональна регульована лава для силових тренувань,... щерозроблена для виконання широкого спектру вправ з вільними вагами в домашньому спортзалі або комерційному фітнес-просторі. Вона дозволяє атлетам будь-якого рівня підготовки безпечно та ефективно тренуватися, підтримуючи тіло у правильному положенні під час жимів,
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 727 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на TOORX WBX-85

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна