Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи для селфі (selfie stick)   /   Yunteng

Штативи для селфі Yunteng YT-2288

Фото - Штативи для селфі Yunteng YT-2288
Відео 1Фото 9
Yunteng YT-2288
Колір
За призначенням
для телефонів
для екшн-камер
Мінімальна довжина
330 мм
Максимальна довжина
1250 мм
Діаметр штанги
20 мм
Кількість секцій
5
Тип головки
2D
Максимальне навантаження
2500 г
Кріплення екшн-камери
різьба
Різьба на торці
Кнопка спуску затвора
пульт ДК / підключається через Bluetooth /
Матеріал корпуса
метал
Вага
300 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yunteng 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yunteng.

Купити Yunteng YT-2288

Штатив монопод трипод Yunteng YT-2288 для селфі та фото зйомки з Bluetooth пультом керування (VIL-O33P)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BONUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
919 грн.

Штатив монопод трипод pro version Yunteng YT-2288 для селфі та фото зйомки з Bluetooth пультом керування (IS-OP22-G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Just Mix З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
936 грн.

Штатив монопод трипод Yunteng YT-2288 для селфі та фото зйомки з Bluetooth пультом керування (LIV-S11C)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOPCHIK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
928 грн.

Штатив монопод Yunteng YT-2288 + трипод Yunteng YT-288

Маркетплейс: Rozetka.ua  М-Торг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 026 грн.

Динаміка цін на Yunteng YT-2288

Відеоогляди