Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R122] (NH.QGXEU.005)
Відео 11Фото 14 |
Модифікації Acer Nitro 5 AN515-46 40
Характеристики
Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R122] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R122]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGXEU.005) | 31 899 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGXEU.005) NH.QGXEU.005 | 37 199 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGXEU.005) | 31 899 грн. |
Ноутбук ACER Nitro 5 AN515-46 Black Obsidian (NH.QGXEU.005) | 35 499 грн. |
Acer Ноутбук Nitro 5 AN515-46 15.6FHD IPS 144Hz/AMD R5 6600H/16/512F/NVD30 | 35 270 грн. |
Закрити
0 0 0 6 |
Кращий ноутбук за свої грощі (31к грн) Охолодження, софт, дізайн, екран, звук, тачпад. Не виявив. 2 hg: користуюся Acer Nitro 5 AN515-46 кілька місяців |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
30 грудня 2023, 11:08
Добрий день А чи буде на цьому ноутбуці на відеокарті 3070 ti в гта 5 80-90 фпс? #
28 грудня 2023, 03:37
Оперативна пам'ять одноканальна ? #
Доброго дня
Скажіть будь ласка, на конфігурації ноутбука Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R1WM] (NH.QGZEP.00K) оперативна пам'ять одноканальна чи ні ? Якщо ні, то яка ?
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Рекомендуємо